3. 4. 2020Iva
Březen 2020: Po 28 denním detoxu mám o pět cm v pase méně! Přestaly mne bolet klouby a mám daleko více energie než předtím. Nejvíc mne na tom bavilo to, že se konečně o mne někdo staral, jdete do ledničky, jen otevřete a jíte :) Naučila jsem se jíst pravidelně, za což velké díky! Doporučuju ;)
22. 7. 2019Lenka
Stopu ke zdraví můžu doporučit opravdu všem. S jejich chutnými a pestrými krabičkami od usměvavé paní Vedry to prostě funguje! :-)
1. 4. 2019Veronika
Moc si s manželem vážíme paní Pavlíny i jejího manžela za to že umí vykouzlit chutné a zdravé jídlo, díky němuž se cítíme svěže a zdravě. Každé stoupnutí na váhu nás vždy mile překvapilo :) Jsme rádi, že jsme měsíční detox vyzkoušeli a určitě doporučujeme všem.
13. 12. 2018Helena
Připojuji se k pochvalám a poděkování paní Pavlínce a jejímu manželovi za jejich perfektní práci, servis, milý a vstřícný přístup. Dlouho jsem s objednáním krabiček váhala. Po zkušebním týdnu mi bylo jasné, že krabičky od paní Vedry jsou přesně to, co po dlouhých letech špatného stravování (nepravidelnost, velikost porcí, složení, zažité stereotypy atd.) potřebuji! Jídla jsou pestrá a opravdu vynikající. Děkuji a všem kdo váhají doporučuji - vyzkoušejte!
18. 11. 2018Petr
Koukám, že paní Jarmila vůbec neví o čem mluví, jaká je podstata celého systému snižování nadváhy a ozdravení tělesné schránky. Byl jsem se podívat v provozu paní Vedra, která denodenně nakupuje čerstvé suroviny a hotová jídla jsou udržována v čerstvosti pomocí "šokru" a hermeticky uzavírána ve speciálních, k tomuto účelu vyrobených, obalech. Dva dny je nejdelší doba uchování, což splňuje veškeré hygienické předpisy. Co jsem se díval u jiných distributorů takové stravy, někteří rozváží i na více jak tři dny. Což mám vlastní zkušenost, tak strava je rozmanitá a především chutná v množství, při kterém jsem za měsíc ubyl na váze o 6kg. Byl jsem velice spokojen a doporučuji tuto stravu vyzkoušet každému, kdo má nějaké váhové nebo zdravotní problémy. Krabičkovou stravu jsem odebíral přes půl roku a po novém roce se opět těším na chutnou stravu
13. 11. 2018Jarmila
Zdravím všechny když to tady čtu naskakuje mi husí kůže Jak může někdo tvrdit že je zdravé jídlo které je staré dva dny a ještě si ho musím ohřát v mikrovlnce Je to hrůza co do sebe ty lidi dneska dokážou narvat aniž by si sami uvařili lidi myslet a dva dny staré jídlo a ještě ohřívané No fuj!
3. 9. 2017Jana
Touto cestou si dovolím poděkovat paní Pavlínce a jejímu manželovi za neskutečný přístup jak k vaření tak k zákazníkovi. Objednala jsem si měsíční detox a nemohla jsem uvěřit, jakých dobrot a jakého množství jídla se mi dostalo a ještě jsem u toho hubla. Naprostá fantazie :-). Ještě jednou moc děkuji a zase příště :-).
24. 5. 2017Ivana
S manželem jsme chtěli shodit nějaké to kilo, ale ačkoli jsme se stravovali celkem zdravě, stále se nám to nedařilo. Na doporučení známého jsme zkusili zdravé krabičky paní Pavlínky. Krabičky odebíráme již druhý měsíc a úspěch se již dostavil. Nejenže jsme shodili kila, ale upravil se nám i cukr, tlak a celkem se cítíme daleko lehčeji a máme více energie. Krabičky jsou velmi chutné, vyvážené, no prostě vynikající.
16. 3. 2017Stanislav
Měl jsem nadváhu, hůře se mi dýchalo a bolely mne záda.Díky detoxikačnímu programu a posléze zdravé krabičkové stravě z rukou paní vedoucí, mi veškeré problémy pominuly, nadváhy jsem se zbavil a cítím se velice dobře, jak po fyzické,tak i po duševní stránce. Díky programu, který mi tato firma doporučila,jsem omládl o několik let.Děkuji také za ochotu a vstřícnost paní vedoucí,což je u této firmy samozřejmostí.
6. 2. 2017Alexandra
Zdravím všechny příznivce zdravých krabiček od naší paní Vedry. Tak nám další měsíc utekl jako voda, a opět 2 kilča dole. S plným, spokojeným bříškem už celkem 12 kg minus, za dobu pojídání skvělých kulinářských výtvorů paní Pavlínky. Děkuji Stopě ke zdraví,všem doporučuji, a ráda pokračuji i nadále. :-)
6. 2. 20176.2.2017 Jirka
Taky bych chtela moc podekovat pani Pavlince.Jidlo bylo vyborne a citim se skvele!Vsem doporucuji.
18. 1. 2017Léňa
Velice sympatická a usměvavá paní s pozitivním přístupem. Krabičková strava má viditelný úspěch. Doporučuji!!! :)
5. 1. 2017Alexandra
Souhlasím s Vámi, paní Renato. Po Vánocích jsem se už opět těšila na "zdravé krabičky", vždy si na nich velmi pochutnám, a zjistila jsem, že mi prostě chybí. :-) Shozených 10 kg za 2 měsíce byla pro mne obrovská motivace, takže jsem naprosto bez problémů ani v období vánočních kulinářských hodů nepřibrala!
19. 12. 2016Renata
I já bych se chtěla přopojit ke chvále a poděkování. Krabičková dieta byla i u mě úspěšná, nějaké to kilo jsem dala dolů a přitom jsem nikdy neměla hlad.Jídlo mě vždy velice chutnalo, bylo čerstvé,pestré, vyvážené .....
Moc Vám děkuji,už teď po ukončení odběru mě jídlo chybí a určitě se k dietě po Vánocích v novém roce vrátím. Děkuji a přeji spoustu dalších spokojených strávníků.
8. 12. 2016Martina
Jako maminka od novorozeneho miminka nemám tolik času lámat si hlavu s pestrym a vyváženým jídlem. Díky paní Pavlíně,ktera semnou ochotně udelala konzultaci,mam vyváženou stravu,ktera chutná mě i miminku. A hlavně jim pravidelně a chutně. Moc děkuji a vřele doporučuji :)
4. 12. 2016Hana
Musím s paní Alexandrou naprosto souhlasít také jsem zhubla ale navíc se mě upravil cholesterol.Jídla jsou velice chutná.Jen tak dál paní Vedra.
28. 11. 2016Alexandra
Stopu ke zdraví můžu doporučit opravdu všem. Bez problémů pomáhá hubnout, a cítit se fajn. Za 1 měsíc jsem shodila 6 kg - bez hladovění, s chutnými a pestrými krabičkami od usměvavé paní Vedry. Prostě to funguje! :-)


Jméno
Komentář
Obrázek proti robotům